Şişme oyunçakla mutluluğu paylaş!

Şişme oyun parkurları küçük, büyük demeden artık her sınıftan insanın benimsediği sevdiği doğal eğlenme alanıdır. Sosyal faaliyetlerin arasında herhangi mekanda yemek yemeden tutun, konserlere, festivallere gitseniz de söz konusu kalite ise kesinlik ile karşınıza çıkacak ilk görsel bu oyun parklarıdır. Peki bu oyun alanlarını bu kadar sıradışı kılan durum nedir? Aile kavramı ülkemizin kuvvetli yapı taşlarını oluşturmaktadır. Aileleri aile yapanlarda çocuklardır. Bizlerin en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın eğlenip hem kendilerini geliştirdiklerini görmek mutluluğu hiç bir değerle biçilemez. Bize mutluluğu sağlayan oyun alanlarının geçmişi çok uzak olmasa da hayatımızda artık gerçekten önemli yerleri vardır. Atlantik çıkışlı olan bu havalı oyunlar aşağı yukarı on senedir ülkemiz sınırlarında kendini aktif olarak belli etmektedirler. Üstün mühendislik ve dayanıklılık testlerine tabii tutulan bu oyunlar hem beyin hem çocuklar arası paylaşım vede fiziksel gelişim için bulunmaz bir nimettir. Tam gelişim çağındaki küçüklerin gördüklerinde bayıldıkları bu oyunlar aynı zamanda kafasını elinden düşürmediği telefon, bilgisayarlardan kalmayan çocuklar için bir doğal mutluluk ışığı olmuş durumda.

Uygulama çağı ile birlikte  neredeyse artık sokakta çocuk görmek çok zorlaştı. Herkes evine kapanmış ya oyun oynamakta ya da garip garip çizgi sözde kahramanları seyretmekteler. Çocukların sadece bu tarz konular ile ilgilenmesi gelecekleri için oldukça sakıncalı riski bir harekettir. Tamamen beynin gereksiz kabul ettiği ve sağlıklı bilgilere sahip olması gereken yıllarda kendilerine zarar vermelerine engel olacak tek çare kesinlikle  beğeneceğ oyun merkezlerini seçmeliler. Milyarlarca para harcanılan bilgisayarlar yerine hayvanlar aleminde oynarken, hayatı boyunca lazım olacak tüm değerlerini de kaybetmeden büyüme fırsatı yakalar. Elektromanyetik dalgalar yüzlerce hastalığı beraberinde getirirken büyük, küçük fark etmeksizin, acımasızca bizlere çok ciddi boyutlarda geri dönüşü olmayan zararlar vermekte.

Bizler bile yaşımız ileri olsa da gerçek hasarlar alırız, çocuklarımıza bıraktığı hasarlar hesap edilememek ile birlikte ekranlara yapışmaları durumun ciddiyetini göstermekte. Hareketli kalarak veya tırmanma duvarına çıkmak fiziki gelişimden, paylaşma ,cesaret verici niteliklere kadar tetikler. Çizgi tv karakterleri, animasyon karakterleri yada sizin istediğin bir görsel ile süslenmesi ruhsal sağlığı içinde öenm taşımakta.Ev tipi kurulumların daha ucuz olsa da organizasyon ve büyük alanlarda kullanılanlar sosyalleşmesi açısında daha iyidir. Balon türünden olmaları oldukça büyük bir avantajdır.Kiralık oyun parkı olarak evinize bir tek balon şişme alanı kurdunuz, fakat yazın tatile gideceksiniz. Oğlunuzun veya kızınız kale siz gitmek istemeyeceğinin de farkında olmanız gerekir. Hemen satın alırken yanında verilen çantası ve şişirme aparatı ile çok rahat taşıyıp kurulum yapabilmektesiniz. Siz istediğiniz tatilin keyfini çıkartırken çocuklarınızda gözünüzün önünde mutlu olarak çılgınlarca eğlenmeye devam edecektir. Kendinize vakit ayırmanıza yetecek kadar faydalı olacak bu hareket ile hem gelişimlerine katkıda bulunun hem de kendinize olan vakit i biraz daha artırma şansı yakalayın. Siz ofisinizde sabahtan akşama kadar ter dökerken, eşinizde ev işleri ve çocuklara bakmak ile yükümlüdür. Evin temizliği, misafirler derken bir yandan çocuğunuzun gelişimiyle ilgilenmek zorundasınız.

Çocuğunuzun mutlu ve kaliteli zaman geçirmesini sağlarken, bir tek şişme oyun sahasının yanındayken yemek yiyen çocuğunuzun annesine büyük bir destek vermiş olursunuz. Her bakımdan hakkımızda sadece katkı sağlamak için tasarlanmış olan bu oyunların hiçbir tehlikesi bulunmamaktadır. Düşme, çarpma gibi fikirleri kafanızdan anında atmanızı sağlar.

Balon olması kolayca öyle yırtılması ve patlaması anlamına gelmez. Çünkü üstün teknoloji ile birleştirmiş ek yerleri iki kamyon arasında kalsa bile zannedildiği gibi patlamayacaktır. Tablet gibi saatlerce tek bir noktaya odaklamaz, 1 saat oynaması fiziksel olarak yoracağından, saatinde yemek yedirir ve saatinde yatağa girmesine yardımcı olursunuz. Alt komşunun çocukları ile birlikte evde yaramazlık yaparak kendilerine ve çevrelerine zarar vermelerini tamamen ortadan kalkmış olur. Hanımlar kahvelerini içerken, çocuklarınız kendini oyuna  kaptırmışken sizlerde maçları izlemeye kaldığınız yerden büyük bir rahatlık yani göz uçuyla takip edebilirsiniz. Şişme oyuncakları kiralama fırsatı aslına bakarsanız daha cezbedicidir. Satın almak yerine yazlığınıza kurmak istediğiniz modeli paylaşarak beğenmeniz yeterli. Ekstra bir sosyal faaliyet haline dönüşmesini sağlamak zor bir konu olsa da bu gibi durumlarda oyun alanları hemen yardımınıza yetişerek her açıdan avantajlı olan gerçekçi eğlenceler farklı zamanlar yaşatarak çoçuklarınızın özgürce mutlu olmasını sağlamaktadır.

 

11 Yorum

 1. ahusina
  04/15/2019
  Yanıtla

  Bizde ailece eğlencemizde çoçuklar için kiralama yaptık onların mutlu paylaşım içinde olmaları biz büyükleride çok mutlu etti.

 2. Mansur
  04/08/2019
  Yanıtla

  Mutluluklar anilar beraberce paylaşılır yavruların yan yana eğlenmeleri çok güzel karelerin ve arkadasliklarin oluşmasına zemin hazirlamaktadir. Tüm çocuklarin sevildiğini bilmesi kadar ne güzel olabilir ki.

 3. Zeynel
  03/25/2019
  Yanıtla

  Çocuklarimiz birlikte zaman geçirdiklerin de içlerindeki saf yaşamâ sevinciyle koşulsuzça mutluluğu hareketleriyle ifade etmektedir .Oyun alanlarında katiyen mutluluğu paylaştiklari gülüçükleriyle aşikâr değil mi zaten.

 4. Sercan
  02/16/2019
  Yanıtla

  Oyun parklarında bebeler gerçekten hep beraber mutluluğu özgürce yaşamaktalar bunu kiraladığımdan biliyorum tavsiye edilir.

 5. Arsun
  10/21/2017
  Yanıtla

  Uygun fiyatlara yüksek hizmet kalitesi. Sonunda aradığım şişme oyun Parkı firmasını buldum. Bundan sonra kendim için ve organizasyon için yaptığım tüm etkinliklerde bu firmayı tercih edeceğime eminim.

  • havalipark
   03/05/2018
   Yanıtla

   Hayatın tüm renkleri, güzellikleri ve mutlulukları yanınızda olsun. Başarılar diliyorum.

 6. Ayçiçek
  10/13/2017
  Yanıtla

  Farklı ürünleri ve instagram hesabıyla ilgimi çeken bir site oldu.Şimdiden hizmetlerinizle mutlu oldum.

  • havalipark
   10/23/2017
   Yanıtla

   Ayçiçek hanım ilginize çok teşekkür ederim. Sevgiler..

 7. Berat
  10/09/2017
  Yanıtla

  İlk defa etkinlik yapacağız inşallah memnun kalırım teşekkürler havalıpark ekibi bol eğlençeler.

 8. Desen
  10/03/2017
  Yanıtla

  “ Online sistemi çözüm odaklı ve 7/24 çalışıyor, destek talepleri en geç 10 dakika içerisinde yanıtlanıyor. Etkinklilerinde bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. Çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ”

  • havalipark
   04/10/2018
   Yanıtla

   Bizler teşekkür ederiz elimizden geldiği kadar herzaman hızlı dönüşler yapmaya özen gösteriyoruz. Bilgiyle kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir