Şişme oyun parkını kiralamak

Oyun parkı kiralamak her açıdan eğlence ortamı denildiğinde akla en önce gelen faaliyettir diyebiliriz. Renklere göre her yerde kullanıla bilen kiralık oyun ürünleri kendine çoşkulu bir oyun alanı yaratmıştır. Bu tarz oyunlar denilince gözünüzün önüne gelen doğum günleri, açılışlar, piknikler, sünnet düğünleri gelir. Yöresel şenliklerde bulunan yöreye ait yemekler, danslar ile birlikte çocukların ve yetişkinlere özel eğlenceler vardır. En çok tercih edileni güvenilir şişme oyun parklarıdır. Çocuklar için kaydırak ve sihirbaz kaleleri, zıp zıplar, büyükler için popkorn, langırt gibi en yüksek heyecanı veren aktiviteler bulunmaktadır. Çok düşük fiyatlar ile bu farklılığı ortamınıza taşımak her zaman farkınızı yansıtacaktır.

Kaliteli, güvenilir ekip ve ekipmanlar ile korkunuz hiç bir durumda olmaz. Eğlencenin yanında güveninde çok önemli olduğu unsur bu faaliyette kiralama bedelleri satın alma bedellerine göre çok ucuzdur. Açılışın da tercihte bulunmayan işletme yöneticileri, açılışlarında insanların sordukları sorulardan sonra çaresiz kalarak pişmanlık yaşamaktalar. Açılış yapılan kurumsal firmanın açılışların da dikkat çekici etkisi hiçte azımsayacak kadar yüksektir. Zayıf kalacak bir iki palyaço ile yapılan açılışlar yerine böyle farklılıklar yaratmak işletme için çok daha fazla ilgi ve önemli bir mevzu halini almaktadır. Ayrıca kalite denilen olayın kendi belli etmesi için çalışma yapılan markalarda çok önemlidir. Eğlencelerin olmazsa olmazı halini almış ve kendine kar sektöründe büyük bir pay ayırmıştır. Sadece büyük açılışlar için değil yaz tatilinin tadını artırmak isteyenler içinde mükemmel bir seçenektir. Yazın ailenizi ve sevdiklerinizde yazlığınızda olduğunuzu düşünün. Arka bahçenizde bir şişme futbol balonu ve şişme kaydırak var. Ağzına kadar çocukların dolu ortamda her işe koşarken çocuklarınızda aklınızın kalmamasını sağlayan, üstelik eğlendiklerini bilmeniz çok düşük fiyatlar ile mümkün. Şişme oyun parkı fiyatları da ebatlarına göre çok daha düşüktür.

Bu alanda profesyonel bir ekiple çalışmak çok önem teşkil etmektedir. İşine önem vermeyen ve teknik malzemelerinde sorun olan ekiplerle çalışmak tüm gününüzü dahada zehir edebilir. Bu konuda tek noktada eksiklik çok ciddi sakatlıklara yol açabiliyorken, dikkatsiz şahıslar sonucu olaylar farklı bir boyuta taşınarak istenilen amaçlardan çok uzağa düşebilir. Çünkü oyun merkezleri denildiğinde akıllara ilk gelen güvenli, sağlıklı eğlence olmasıdır. Bu güven ortadan kalktığında sakatlıkların olamaması beklemek çok güçtür. Kalıplaşmış bu kaliteyi hiçe sayan firmalara denk gelmemek için güzel bir araştırma yapmak çok mühim bir konudu olmakta.Şişme oyuncaklar’da örneğin tırmanma duvarının en son kademesindesiniz arkada eksik çakılan bir çivi yüzünden çok müşkül duruma düşebilir, çok ciddi boyutlara ulaşan sakatlıklar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden kiralanan veya satın alınan ürünlerin malzemesinden kurulumuna çok dikkat edilmelidir.

.Hiçbir şekilde bir kaza ile sonuçlanacak mevzuya adınızın karışması işletmeniz açısından hemen kötü bir reklam ile rakip firmaların desteği ile hızla kulaktan kulağa yayılacaktır. Örnek olarak bir şölende, kiraladığı bir oyun sonucu iki kişinin yaralanmasına sebep olmuştur gibi olay meydana gelirse bu işlerinizin tersine gitmesine neden olmakta. Fakat işinizi büyük bir özen ve takip le yaparsanız isim yapmanız ve para kazanmanız hiçte zor olmayacaktır. Sezon ayları yaz aylarıdır.

Yaz aylarının ortalarına gelmeden hemen sermayenizi geri alıp kazanç elde etmeye başlarsınız. Çünkü her organizasyon her eğlence içeren faaliyetin içinde şişme oyun alanları istenilmek, astın alınmakta ve kiralanmaktadır. Talep ve beklentiyi karşılayan firmalar işlere yetişemediklerinden yakınmaktadırlar. Özellik ilede şişme oyun parkı İstanbul denildiğinde yaz ayları nakit kazanma sezonundan çok beklentileri karşımaya dayanmak zorunda. Sadece kiralamak ve satmak ile bitmeyen bu sektör kurulum ve takip,güven sonuca varılmaktadır. İmalattan, kuruluma kadar büyük dikkat gerektiren aksi taktirde kazalara ve ölümlere yol açabilecek bu ihmalkarlık hiçbir mazeret kabul etmeyecektir aynı zamanda etmezde. Şişme oyun parkını kiralamak isterseniz bu adres doğru adresdir.

14 Yorum

 1. 06/13/2018
  Yanıtla

  bazı alışveriş merkezlerinde çocukların dikkatini en çok havalı parklar çekiyor. uzun süre çocuklarımı oyalıyor ve daha güvenli. sitenizdeki bilgiler de oldukça faydalı ve güncel. teşekkürler

 2. Şirin
  04/15/2018
  Yanıtla

  Etlinliğimiz için villa dragos’da kiralık oyun parkı kiralama organizasyonu düzenledik. Nasılmı geçti ? Her açıdan eğlenceliydi ! Sonsuz sevgisiyle..

  • havalipark
   04/20/2018
   Yanıtla

   Değerli müşterimiz; Öncelikle zamanınızı ayırarak yapmış olduğunuz yorumunuz için namaste.

 3. Ismail Aydin
  03/26/2018
  Yanıtla

  Oğullarımin sünnet cemiyeti için şişme havuz kiralamak istiyorum. Fiyat konusunda bilgi verir misiniz ?

  • havalipark
   03/27/2018
   Yanıtla

   Email üzerinden ürün ve fiyatları tarafınıza bildirilmiştir. Aklınıza takılan birşey varsa lütfen arayın ismail bey . Mutlu yarınlar

 4. Nursel
  03/25/2018
  Yanıtla

  Eğlence Organizasyonu her konuda harikaydi ozelikli personelleriniz bizlerle cok ilgilendi tüm çocuklar adina cok cok tesekkur ederim .Havalıpark ailesi.

 5. Meltem ırmak
  03/18/2018
  Yanıtla

  Merhaba 8 yaşındaki oğlumun doğumgünü partisi için şişme oyun alanı kiralamak istiyorum fiyatlarla ilgili bilgilendirirseniz sevinitim

  • havalipark
   03/20/2018
   Yanıtla

   Sayın Meltem Hanım ; Kiralama fiyatları hakkında ebatlar pdf ve ürün görselleri tarafınıza iletilmiştir. Teşekkür ederiz.

 6. Birsen
  01/07/2018
  Yanıtla

  Şişme oyun parkı kiralama fiyatları hakkında tam listeyi email adresine göndermenizi rica ediyor görü dönüş bekliyoruz. Hayat dolu kalın..

  • Hanfendi geri dönüş daha önceden belirtiğiniz email adresinize pdf dosyası şeklinde gönderildi. Sevgiyle kalınız.

 7. Mustafa
  08/19/2017
  Yanıtla

  Diğer kiralama sitelerinde ürünler ve fiyatlar dışında hiçbir şey göremezken, burası da neredeyse tamamen bloglar bloglardan oluşuyor. Yazıları okudum biraz değişik bilgiler almış oldum. Yakın tarihte oğlumun 6 yaş parti olacak ve kendisi bir arkadaşının partisinde görmüş ve o da bu şişen parklardan istiyor. bahçemiz biraz küçük, bize bir yardımcı olur musunuz? Kiralama prosedürü nedir?

 8. Kasım
  07/10/2017
  Yanıtla

  HavalıPark her zaman sadece yapabileceği işe söz veren, kaliteli, yaptığı işin arkasında duran, işi çabuk yapan, kendisini devamlı güncelleyen profesyonel firmadır.Sizlerede tavsiyemdir.

  • havalipark
   09/19/2017
   Yanıtla

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederim birinci önceliğimiz sizlere dürüst hizmet sunmaktır.Tekrar görüşme temennisiyle sağlıklıcakalın..

 9. Kuzey
  07/08/2017
  Yanıtla

  Merhaba siteniz tasarımı tam otursun galerinizdeki ürünlere bakarak ilerki günlerde ailece online kiralamak istiyoruz. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir