Şişme oyun parkı ve fiyatları

Şişme oyun parklarını her türden açılışlarda, okulların bahçelerine, yazlıkların olmazsa olması olan bu eğlence tarzı bir eğlence faaliyetinden çok daha fazla fayda ve eğlence sağlamakta. En değerli kıymetimizi hayatımızın anlamı olan çocuklarımızın neşeli kahkahalarını duymak her anne baba için Dünya’nın en mutlu anıdır. Teknolojik bilgisayar kölesi haline getirilmiş olan çocuklarımızı bu kadar sanal dünya’dan koparabilen başka zaman geçire bilecekleri eğlenme tarzı var mı ki? Aklınızın alamayacağı kadar çeşit ve boyutlarda her türlü isteğe bürüne bilme özelliği ile her cebe her yaşa uygun olması ayrı bir konudur.

Şişme oyun parkı ev tipi takribi olarak bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.Evinizde ya da yazlığınızın arka bahçesinde uygun olan bir alana kurarsınız ve görürsünüz ki bin bir kavga gürültü ile tablet başından kaldıramadığınız çocuğunuz siz söylemeden oyun alanında oynamak için yemeğini hızlıca yiyip farkında olmadan hem eğlenip hem hareket yapıp hem zihinsel yeteneklerini geliştirdiği bu olayın içinde saatler geçirebilir. Çocuğunuzu kontrol etmek için gittiğinizde bakarsınız sizde çoktan konuya dahil olup baya baya vakit geçirmişsiniz. Bahsettiğimiz gibi yüzlerce görüşe ve talep e göre ayarlanmış olan şişme oyun parkları, niteliklere göre fiyat yelpazesine sahiptir. Aileler için daha kullanışlı modeller tercih edilirken, firma sahipleri alan konusunda sıkıntı yaşama sorunu daha az olduğundan dolayı büyük ebatlar ile eğlenceyi iki ye katlayabiliyor.

Artık kapalı alan sahipleri kafeler, piknik ,restoranlar, lokantalar organizasyon firmaları bu aktiviteyi bünyelerinde barındırmak için yarış halindeler. Sırf daha büyük bir oyun alanı yaratmak için tadilata gidenlerden o dan işletme açan yetkili kişiler dekorasyonlarında olmazsa olmazları haline getirmiş durumdadır. Sebebi doğal olarak birçok ailenin yemek yerken, yanlarında uzun yoldan gelmiş başka misafirleri varken çocuklarının yanlarında olmasa da mutlu ve güvende olmalarını istemesidir. Aksi taktirde vatandaşlar oyun alanlarının oldukları yer olan mekanları tercih etmekteler. Bunu göz önünde bulunduran akıllı firmalar birçok yeni müşteriye hizmet vererek kazanç elde etmekteler. Tüm açılışlarında ayrılmaz etkinliği haline gelen büyük şişme oyun alanları açılışa olan ilgiyi gittikçe artırmakta. Açılış denildiğinde akla ilk gelen tabi ki çevreye verdiği dikkat çekme önceliği olacaktır. Beş metreye 10 metre bir zıp zıp olan bir açılış işle düz bir ses sistemi ile yapılan açılışlar arasında gözle görülür farklar vardır.

Tüm farkındalıkları gözler önüne seren bu eğlence merkezi, çocuklardan büyüklere herkesin ilgisini çekmekte büyük rol oynamakta. Gayet güvenli  alan olan bu oyunlarda, gerekli tedbirler alındığı zaman kaza oranları 0’a indirgenmektedir. Havaların ısınmasıyla en ücra yerlerde bile görebileceğiniz eğlence etkinliğe katılmak ise cebinize de uygun gelecektir. En çok bebeklerimiz için çok büyük gelişim ve zaman değerlendirme aktivitesi olarak değerlendirilmektedir. Sosyaliği bol, güveni tam ve tamamen zararsız olan bu oyunlara katılmak için geç kalmayın.

Kararınızı verdikten sonra güvenilir markalardan şaşmamak koşulu ile temin edeceğiniz bu eşsiz eğlence oyunları da kendine göre oyun parkuru fiyatlar sınıflara ayrılmaktadır. Şişme oyun evi fiyatları her geçen gün değişmez çünkü kalite standardı belli ürünlerdir. Şişme balon, Kedi Pvc uyun parkı , tırmanma duvarı, palmiye gibi oyunlar en çok tercih edilen fiyatları orta ebatta olanlar opsiyoneldir. Tüm eğlenme kalıplarını farklı açılar sunan bu eğlence ye imalat hanelerinden, satış ve pazarlama bölümüne kadar herhangi alanın bulunmak sizlere yüksek eğlenceler sunaçaktır. Kapalı oyun parkı istanbul’ da ve her ilde yüksek ilgi ile takip edilip sürekli kiralanmakta. Tüm satıcıların sezona doğru iş yetiştirmek zorlandığı bu sektöre direk girmek veya ek yatırım olarak değerlendirmekten kesinlik ile kaçınılmamalıdır. Her ailenin gittiği yerde aradığı, çocukların akıllı telefon kadar almaları için ısrarcı olduğu büyük şişme balonlarını kiralayarakta aile bütcenize kâr sağlayabilirsiniz.

 

11 Yorum

 1. Melisa naz
  07/23/2018
  Yanıtla

  Havalı Park ile projeler ve ödemelerle ilgili bilgiler çok rahat yapabiliyorsunuz, hem de ürünlere mobil üzerinden de direk şekilde ulaşabiliyoruz.

 2. şişme oyun parklarının fiyatlarının çok yüksek olmadığını duymuştum, ancak yazıda güncel fiyatları göremedim fiyatlara nasıl ulaşabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Şişme oyun parkı fiyatları bence’de makul çünkü çocuklarımızın fiziksel gelişmelerine çok etkisi olmaktadır. Teşekkürler

  • havalipark
   03/20/2018
   Yanıtla

   Sayın Malik ERBAŞ gerekli bilgi ve dökümanlar email adresinize gönderilmiştir. Bilginize..

 4. Belde
  02/16/2018
  Yanıtla

  Şişme oyun parkı fiyatları oldukça makul ve presonellerin kültür seviyesi yüksek avmlerdeki çoçuk eğlence merkezlerinden kat kat daha güzel eğlendik.. Huzurlu günler dileriz.

 5. Tutya
  11/18/2017
  Yanıtla

  Bu üçretler son ücretlermidir? Opsiyon yapıyormusunuz geri dönüş yaparak bana email atarsanız sevinirim kolay gelsin.

  • Ücretler ve fiyatlar hakkında güncel bilgiyi edinmek için lütfen arayınız. Tutya hanım. Saygılar

 6. Ugur
  08/19/2017
  Yanıtla

  2017 yılının başlarında oyun parklarıyla ile tanıştım , fiyatları ve instigram fotoğraflarını detaylarını gördüm ve direkt olarak burdan iletişime geçtim.Tekrar arıyacağım sizi.tşk

  • havalipark
   09/29/2017
   Yanıtla

   Sosyal medya üzerinden paylaşımlarımı takip ederek bilgiye ulaştığınız için teşekkür ederim .

 7. Adem
  07/08/2017
  Yanıtla

  Selamlar ayrıntılı fiyata nasıl ulaşabiliriz yani liste olarak gerekiyor paylaşırsanız sevinirim.Cevap bekliyorum tşkler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir