Şişme oyun parkı ve fiyatları

Şişme oyun parklarını her türden açılışlarda, okulların bahçelerine, yazlıkların olmazsa olması olan bu eğlence tarzı bir eğlence faaliyetinden çok daha fazla fayda ve kâr sağlamakta. En değerli kıymetimizi hayatımızın anlamı olan çocuklarımızın neşeli kahkahalarını duymak her anne baba için Dünya’nın en mutlu anıdır. Teknolojik bilgisayar kölesi haline getirilmiş olan çocuklarımızı bu kadar sanal dünya’dan koparabilen başka zaman geçire bilecekleri eğlenme tarzı var mı ki? Aklınızın alamayacağı kadar çeşit ve boyutlarda her türlü isteğe bürüne bilme özelliği ile her cebe her yaşa uygun olması ayrı bir konudur. Şişme oyun parkı ev tipi takribi olarak bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.Evinizde ya da yazlığınızda uygun olan bahçenize bir yere kurarsınız ve görürsünüz ki bin bir kavga gürültü ile tablet başından kaldıramadığınız çocuğunuz siz söylemeden oyun alanında oynamak için yemeğini hızlıca yiyip farkında olmadan hem eğlenip hem hareket yapıp hem zihinsel yeteneklerini geliştirdiği bu olayın içinde saatler geçirmiş. Çocuğunuzu kontrol etmek için gittiğinizde bir bakmışsınız sizde çoktan konuya dahil olup baya baya vakit geçirmişsiniz. Bahsettiğimiz gibi yüzlerce görüşe ve talep e göre ayarlanmış olan şişme oyun alanları, niteliklere göre fiyat yelpazesine sahiptir. Aileler için daha kullanışlı modeller tercih edilirken, işletme sahipleri alan konusunda sıkıntı yaşama sorunu daha az olduğu için daha büyük ebatlar ile eğlenceyi 2 ye katlayabiliyor.

Artık kapalı alan sahipleri kafeler, piknik ,restoranlar, lokantalar bu aktiviteyi bünyelerinde barındırmak için yarış halindeler. Sırf daha büyük bir oyun alanı yaratmak için tadilata gidenlerden o dan işletme açan yetkili kişiler dekorasyonlarında olmazsa olmazları haline getirmiş durumdalar. Sebebi doğal olarak birçok ailenin yemek yerken, yanlarında uzun yoldan gelmiş başka misafirleri varken çocuklarının yanlarında olmasa da mutlu ve güvende olmalarını istemesidir. Aksi taktirde aileler oyun alanlarının oldukları mekanları tercih etmekteler. Bunu göz önünde bulunduran akıllı işletmeciler birçok yeni müşteriye hizmet vererek kazanç elde etmekteler. Tüm açılışlarında ayrılmaz etkinliği haline gelen büyük şişme oyun alanları açılışa olan ilgiyi gittikçe artırmakta. Açılış denildiğinde akla ilk gelen tabi ki çevreye verdiği dikkat çekme önceliği olacaktır. 5 metreye 10 metre bir zıp zıp olan bir açılış işle düz bir ses sistemi ile yapılan açılışlar arasında dağlar kadar fark olacaktır. Tüm farkındalıkları gözler önüne seren bu eğlence merkezi, çocuklardan büyüklere herkesin ilgisini çekmekte büyük rol oynamaktadır. Gayet güvenli bir alan olan bu oyunlarda, gerekli tedbirler alındığı zaman kaza oranları 0’a indirgenmektedir. Yaz aylarında en ücra yerlerde bile görebileceğiniz bu etkinliğe katılmak ise cebinize de uygun olacaktır. En çok bebeklerimiz için çok büyük gelişim ve zaman değerlendirme aktivitesi olarak değerlendirilmektedir. Eğlencesi bol, güveni tam ve tamamen zararsız olan bu oyunlara katılmak için geç kalmayın.

Kararınızı verdikten sonra güvenilir markalardan şaşmamak koşulu ile temin edeceğiniz bu eşsiz eğlence oyunları da kendine göre oyun parkuru fiyatlar sınıflara ayrılmıştır. Şişme oyun evi fiyatları her geçen gün değişmez çünkü kalite standardı belli ürünlerdir. Şişme balon, zıp zıp kaydırak, tırmanma duvarı, palmiye gibi oyunlar en çok tercih edilen fiyatları orta ebatta olanlar opsiyoneldir. Tüm eğlenme kalıplarını yerle bir eden bu eğlence ye imalat hanelerinden, satış ve pazarlama bölümüne kadar herhangi bir alanın bulunmak sizlere yüksek paralar kazandıracaktır. Kapalı oyun parkı istanbul’ da ve her ilde yüksek ilgi ile takip edilip sürekli kiralanmakta. Belli başlı ürünleri ev için satın almanız durumunda satışı yapmasanız bile sadece kiralayarak ilk sezonunun daha yarışana gelmeden kendini amorti edecek ve hemen kar elde etmenizi sağlayacaktır. Tüm satıcıların sezona doğru iş yetiştirmek zorlandığı bu sektöre direk girmek veya ek yatırım olarak değerlendirmekten kesinlik ile kaçınılmamalıdır. Her ailenin gittiği yerde aradığı, çocukların akıllı telefon kadar almaları için ısrarcı olduğu büyük şişme balonları alarakda kâr elde edebilirsiniz.

 

6 Yorum

 1. Belde
  Şubat 16, 2018
  Yanıtla

  Şişme oyun parkı fiyatları oldukça makul ve presonellerin kültür seviyesi yüksek avmlerdeki çoçuk eğlence merkezlerinden kat kat daha güzel eğlendik.. Huzurlu günler dileriz.

 2. Tutya
  Kasım 18, 2017
  Yanıtla

  Bu üçretler son ücretlermidir? Opsiyon yapıyormusunuz geri dönüş yaparak bana email atarsanız sevinirim kolay gelsin.

  • Aralık 24, 2017
   Yanıtla

   Ücretler ve fiyatlar hakkında güncel bilgiyi edinmek için lütfen arayınız. Tutya hanım. Saygılar

 3. Ugur
  Ağustos 19, 2017
  Yanıtla

  2017 yılının başlarında oyun parklarıyla ile tanıştım , fiyatları ve instigram fotoğraflarını detaylarını gördüm ve direkt olarak burdan iletişime geçtim.Tekrar arıyacağım sizi.tşk

  • havalipark
   Eylül 29, 2017
   Yanıtla

   Sosyal medya üzerinden paylaşımlarımı takip ederek bilgiye ulaştığınız için teşekkür ederim .

 4. Adem
  Temmuz 8, 2017
  Yanıtla

  Selamlar ayrıntılı fiyata nasıl ulaşabiliriz yani liste olarak gerekiyor paylaşırsanız sevinirim.Cevap bekliyorum tşkler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir