Şişme oyun parkı nedir?

Şişme oyun parkını detaylı anlatacak olursak, artık gezegenimizin sene olarak 2019 yılına gelmiş bulunması ile birlikte tüm sektörler ve teknolojiler kendini aşmış bulanarak belli noktaya ulaşmış durumda diyebiliriz. Doğal olarak buna eğlence sektörü de ayak uydurmakta. Organizasyon sektörü denildiğinde akla binlerce seçenek gelir, Şişme kaydırak parkları ise akla gelebilecek her sektörün eğlence aktivitelerinde, konu yaş grubu ise doğal olarak çocuklar gelmektedir. Çocuklarımıza faydalı ve sağlıklı, eğlenceli zaman geçire bilmenin değişik yolu olarak interaktif parklar gösterilmektedir. Şişme oyun parkının neredeyse tarihi 1983 yıllarına kadar dayanmaktadır. İlk çıkış ülkesi birleşik devletler olarak gösterilip diğer birçok avrupa ülkesinde çığır yaratmıştır.

Günümüz ülkesinde de birçok eğlence sektörü ile içli dışlı olan herkes tarafından kullanılmakta. Bu tarz yerlerde göze çarptıktan sonra artık ailelerin de ilgisi çekerek. Çocuklarını zararlı pc oyunlarından uzak tutmak, göz önünde bulundurma yolu fikrini akıllara getirmiştir. Hemen hemen Türkiye’de 1990’lı yıllarda görmeye başladığımız şişme oyun parkları, şu anda Dünya standartlarına ulaşmış konumdadır. Lunaparkta eğlenmekten çekinenlerden tutunda, yazlıklarında çocuklarının sıkılmaması için satın alınması, bütün açılışlarda ilgi çekmesi, kafe ve lokantalarda kullanılmaya başlamışı çok az zaman almıştır. Dikkat edilirse hem bu kadar fayda sağlayıp hem eğlence yaratan başka bir eğlence aracı bulunmamaktadır. Eğlenmenin yanı sıra sosyaleşme faaliyeti görevi de görmekte olan, çocuklarımızın vücudun gelişimine katkıda bulunarak, zihin gelişimine kadar katkı sağlar.Şişme oyun hizmetleri, çocukların daha fazla eğlenmesi ve eğlenirken güvenli bir alanda zarar görmelerini engelleme amacı ile icat edilmiştir.

Çocuklarımızın baya ilgisi çeken hem eğlenceli hem güvenli oluşana hem de ebeveynlerin bir ortamda daha rahat vakit geçirmesini sağlamaktadır. Eminim bu durumu yaşamışsınızdır. Kız veya erkek çocuk sahibi iseniz kesinlik ile yaşamışsınızdır. Bir lokantada, bir kafede otururken, çocuklarımızın sabırsızlıkları, sürekli bağırması ve herkese tabiri câiz ise kan kusturması bizleri çok zor durumda bırakmaktadır. Fakat gitmiş olduğunuz mekân da şişme oyun parkı var ise dikkat ettiyseniz hiçbir sorun kalmıyor. Çocuklarımız istedikleri gibi eğlenip gayet mutlu ve güvenli bir ortam da aklınız çocuğunuzda kalmadan sohbete devam edebilirsiniz.

Örneğin  misafirleriniz var ve evin her köşesi çocuk dolu diyelim. Eğer böyle bir eğlencede kargaşa kaçınılmaz olmaktadır. Tablet akıllı telefon, internet gibi radyasyon depolarından uzak tutması bir yana çocuklar için fiziki gelişim ve ruhsal açıdan görev görmekte. Her an gözünüzün önünde çocuklarınız ne kadar eğlendiğini görüp, tatilinizin keyfini rahatca çıkarta bilirsiniz. Şişme oyun parklarının fiyatları ve modelleri cep yakmaz ve sunulan oyun malzemeleri en son organik teknoloji ile üretilmiş olup birçok testlerden geçirilmektedir. Bu alandaki modelleri ve fiyatları hakkında örnek verecek olursak en başta şişme sihirbaz kalesi  gelmektedir. Sihirbaz kalesi kalitesi ile farkını her zaman ortaya koyarak en çok rağbet gören şişme oyun parklarının göz bebeğidir. Bireyler dahil herkese hitap eden şişme balon kalesi bulunduğu yere heyecan ve mutluluk getirir.

Şişme ürünlerimizi  alan müşterilerimizin memnuniyetlerini yorumlarda göre detaylı göre bilirsiniz. Ekonomik bütceler ile başlayan fiyatlarla istenilen nitelikler göre değişen  şişme palmiye macera parkı kesinlikle oyun balonunun patronu konumundadır. En çok rağbet gösterilen diğer bir diğer  alan parkı ise şişme prensen şatosu. Bir çok mekân da küçük boyutlularınada illaki bir şekide denk gelmişsinizdir.Çocuklarınızın kesinlik ile hayır diyemeyeceği  bir diğer ürün merlin kombo, kendine has ölçüleri ve fiyatlara sahiptir. Değişken ekonomik fiyatlarla  başlayıp daha yüksek fiyat ve kalitede değişimler göstermektedir. Filimler den çizgi filimlere kadar gözümüze çarpan ağaç evlerinide görmüşsünüzdür. İşte bu oyun alanları ise bu hayalleri gerçekleştirmekte. Real bir ağacın üstünde yaşanılan tedirgin korku yerine, daha konforlu daha ve daha eğlenceli hali kalitesine fiyatına  boyutuna göre katlanmaktadır.

Şişme oyun parkı neredemi diyorsunuz? Tabikki havalı park’da harika şehrimiz İstanbulla başka bir boyut katarak sürekli değişik renklerle eğlençeler katmaktadır. Çocuklarımızı hayellere taşıyan oyun parkurları bizlerle kalite ve güveni bir arada konturollü eğlenerek hissedeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

20 Yorum

 1. Mercan
  04/16/2019
  Yanıtla

  Şişme oyun alanlarını güzel bir çekilde açıklamışsın admin çok yardımcı oldun sağolun.

 2. ferzin
  04/15/2019
  Yanıtla

  Merhaba arkadaşlar bu siteyi bir tavsiye üzerine ziyaret ettim oyun parkı nedir konusunu öğrendim siteyi sık kulanımlaraekledim ileride lazım olucak.

 3. Derviş
  04/11/2019
  Yanıtla

  Nedir sorusuna şöyle diyebiliriz Şişme oyun çadırı,havuzu mevcut eğlençenizi ileri bir seviyeye taşımak için mükemmel bir yoldur.

 4. Ekrem
  04/03/2019
  Yanıtla

  Benim İçin eni en önemli kriter çocukların güleç yüzle eğlenmesiydi, sizlerin yaklaşımınız da beni gerçekten çok memnun etti.

 5. Satı
  03/26/2019
  Yanıtla

  Çocuklar için yapılan tüm partiler de yapılan organizasyonlarda gerekli olan araç gereçlerden desek daha doğru olur.

 6. Yahya
  02/25/2019
  Yanıtla

  Merhaba diyorum bu konunun sorusuna sağlam cevap verilmiş sizleri kutluyorum arkadaşlar.

  • havalipark
   03/28/2019
   Yanıtla

   Değerli yorumun onu verici yahya sağol.. Mutlu günler dilerim.

 7. Cafer
  02/16/2019
  Yanıtla

  En kaliteli şişme oyun rehberi keslinlikle sizsiniz. Organizasyon ajansları bu konuda çok eksik kalıyor bir çok şişme oyun parkı ajansı tanımış olmama rağmen sizin farkınız tartışılmaz sizi tekrar arıcağım.

 8. 10/18/2018
  Yanıtla

  Şişme oyun parkları konusunda geniş bir anlatım yapmışsınız. Online ortamda gerçekten bu kadar detaylı bilgiler yok. Şişme oyun parkları ve diğer makalelerinizi de dört gözle bekliyoruz.

 9. Serkan
  07/20/2018
  Yanıtla

  Geçen gün çocuklarımla şişme oyun parkı’na gittik. Merak ettim bu oyun parkları nedir, nasıl yapılır diye ve google aramasıyla sitenize geldim. Şişme oyun parkıyla ilgili okuduğum en detaylı yazı olmuş.
  Bilgilermeniz için teşekkür ederim..

  • havalipark
   12/21/2018
   Yanıtla

   Merhaba serkan: Bizi bu şekilde bulmanız bizi mutlu etti. Rica ederiz yine bekleriz.

 10. 06/10/2018
  Yanıtla

  Benim bugüne kadar okuduğum vede gördüğüm en iyi şişmeoyun parkı bilgisi diyebilirim. Bir organizasyon firmasının çekinmeden bu bilgileri bizlerle direk paylaşması kadar süper bir durum olamaz. Bizede artık burdan tebrik etmek düşer.

  • 06/21/2018
   Yanıtla

   Sayın; Mustafa erkan tecrübeli birikiminizle konuya renk kattığınız için teşekkür ederim. Şişme oyun parkı nedir ? Sorusuna mutlaka cevap bulmak isteyen ziyaretçilere bir nebze de faydamız olmasından memnuniyet verici.Kalın sağlıklıca.

 11. Simge
  02/12/2018
  Yanıtla

  Farklı bir anlatım daha önce hiçbir yerde görmedim. Oyun parkı nedir yazınca yüzlerce sayfa çıktı ama sizin yazı cidden süper olmuş.

  • havalipark
   03/01/2018
   Yanıtla

   Namaste. Yorumunuzdan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Sitemizi kalite açısından sürekli takip etmenizi öneririm.

 12. Şans
  11/21/2017
  Yanıtla

  BU makaleyi siz yapmışsınız hiç bir firma bu konuda hiç bilgiyi bu derece açıklamamış sağolun. siteniz harika..

  • havalipark
   12/28/2017
   Yanıtla

   Tüm öneri, eleştiri, değerlendirme ve yorumlarınız bize yeni fikirler vermekte. Mutlu seneler dileriz.

 13. Tolga
  07/17/2017
  Yanıtla

  Öğrencilerimden bilinçli araştırma yapmalarını teşvik ettiğim şişme oyunlar hakkında güncel liste istedim gerçekten sağlıklı bir bilgi sunmuşsunuz. Türkiye genelinde yaklaşık bin öğrencinin projeyle katıldığı 12’nci Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasının ödül töreninne sizleride bekleriz.

 14. Kaan
  07/08/2017
  Yanıtla

  Merhaba internette o kadar aramama rağmen güncel doğru bilgiye sizin siteniz üzerinden ulaştım .Paylaştığınız için teşekkür ederim.

  • 07/12/2017
   Yanıtla

   Yardımcı olabilysek ne mutlu bize .selamlar ve tesekkurler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir