Oyun alanlarını kaçırmayın!

Yazın genelde herkes tatilde yada eğlence etkinliklerinde. Ortada güzel bir eğlence varsa kesinlik ile gözlerin aradığı ilk görüntü bizim oyun parklarımız olacaktır.Herhangi işletme açmayı düşünüyorsunuz, bu işletme bir kırtasiye olsun mesela diyelim. Bunun yanında muhakkak yakınlarında bir ilköğretim bulunur. İlkokul denilince akıllara tabi ki çocuklar dünyanın geleceğidir. Çocukların dünyası renkler ile şekillenir. Renkler ve eğlence bir araya geldiğinde çocuklar için enfes bir gün geçirecekleri anlamı taşır. Eğlence ve güzel vakit geçirmek ile birlikte okul hayatlarında her zaman lazım olacak olan kırtasiyelerde açılışların da bir şişme disney eğlence bulundurursa her zaman o işletmeyi tercih edeceklerdir.

Şehrinizdeki güvenilir bir kiralama fırsatı var ise satın alınmış bir oyun parkı grupları anında geri dönüşüm sağlayarak gücünüze güç katacaktır. Kendinizden yola çıkın, örneğin bir açılışa katıldınız ve yanınızda aileniz de var. İşten güçten pek fırsat bulamayıp ilgilenemediğiniz çocuklarınız ve sevdikleriniz le dışarı çıktığınız nadir günlerden birisi. Bugün de hep beraber keyifli zaman geçirmek isteyeceğinize şüphe yok. Katılmış olduğunuz bu etkinlikte çocuklarınız çok sıkılmış durum da çünkü onların ilgisi çeken hiçbir şey yok. Ne bir aladdin kaydırak nede bir kale combo keyifle geçirmek istediğiniz bugün aksi yönde ilerlemek üzere ve ilerleyen zamanlar da sizin teklifiniz ile gidildiğinden dolayı size ne kadar sıkıldıklarını huysuzlukları ile belli ediyorlar her iki tarafında tadı kaçmış durumda.

Bu nadir gün çöpe gitmiş demektir. Ama çocuklarınızın eğlenebileceği bir büyük şişmiş palmiye var ise çocuklarınızın güven içinde ne kadar eğlendiklerini görünce eşiniz tarafından da ne kadar doğru bir seçim yaptığınız netleşmiş olur. Bundan sonraki günlerde çocuklarınız tarafından günlerce konuşulur ve ne kadar eğlenmiştik diyerek anlatılır. Daha büyük çaplı düşünüldüğü zaman bir futbol sahası kadar büyük zemine sahip bir alanda organizasyon yapmak üzerisiniz. Müzik festivallerinden, yemeklere çok geniş kitlelere hitap eden gerçek bir organizasyondan söz ediyorsunuz. 500.00 kişi ye yakın bir insan selini hem eğlence hem karın hem güven faktörlerini bir arada yaşatmak büyük başarı ister. Eğlence kısmını atlatmanızda dev şişme oyun alanları hem çok büyük kolaylık hem alan doldurmak hem dikkat çekmek hem de güven teşkil etmek için sizin yükünüzü bu konuda tamamen ortadan kaldıracaktır. Size düşen görev ise maddi konu anlaşılan bir firmaya belirlediğiniz alan boyutunu ve oyunları iletip sadece kurulumu yapıldıktan sonra gelip bir göz atmak olacak.

Her yaştan her kesime hitap etme ve ilgi çekme cazibesine sahip olan bu oyunlar tüm misafirlere kaliteli ve güvenli vakit geçirme fırsatını sunacaktır. Devasa ve tehlikeli metal yığınlarından ve maddi boyutları ciddi rakamlara ulaşan makinalar yerine, daha beceri ve yetenek geliştiren insanların kendilerini daha güvende hissedeceği bir ortam çok daha mantıklı ve avantajlı olacaktır. Tüm eğlence kalıplarını alt üst eden bu  parklar, eğlencenin adının geçtiği her yerde kendine söz hakkı bulmakta. Dev oyun parkurları İstanbulda, söz konusu davet ve açılışların en sık rastlandığı ildir. Mega kent her sektörde üzerine düşen hız ve kaliteyi sırtlarken, bu sektörü de atlamamış ve çıtayı öyle bir noktaya taşımıştır ki her görüşe ve yaş a göre kendini geliştirmiş her türlü talebe karşılık verebilme fırsatı yaratmıştır. Diğer illere göre kat be kat farkı belli etmesinin sebebi. Her işte olduğu gibi bu işte de bir sezon aralığının olmasıdır. Fakat İstanbul’da bu kural yerle bir edilmiş durumda, çünkü ne zaman nerede açılacağı belli olmayan, çok farklı din ve inanışların bir arada yaşadığı şehir düğünlerin bile ne kadar farklı tarihlerde olabileceğini kanıtlamaktadır.

Bunun ile birlikte yılın her mevsimi, müşterilerine yetişebilmek için tüm şişme oyun parkı firmaları satın alınma koşullarını müşterilerinin ayaklarına sermekteler. Bu sektörde yer almak isteyen tüm firmalar da bu belirlenmiş kalite ve hızın altında kalmamak için birbirleri ile kıyasıya rekabet etmelerini gerektiriyor. Bu durumda İstanbul başta olmak üzere tüm illerdeki kaliteyi başka bir noktaya taşıyor.

9 Yorum

 1. Merhaba elinize saglık! harika anlatım olmuş bu yararlı bilğiyi bizlerle uzun uzunca paylaştıgınız için çok teşekkür ederim admin. Bazı şeyler kaçmamalı.

 2. Tekay
  04/15/2018
  Yanıtla

  İlkez okullarda şişme oyun parkı’nı gördüm bu derece çoşkulu olduğunu bilmiyordum. Sanırım sizi daha sonra rahatsız edicem.

 3. Bilsev
  02/11/2018
  Yanıtla

  Şirket olarak kurumsal ve kişisel eğlence organizasyonları düzenliyoruz.Havalıpark ile ilerleyen günlerde hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz. İşbirliğimizin devam etmesini arzuluyoruz..

  • havalipark
   03/05/2018
   Yanıtla

   Değerli bakış açınızdan dolayı varolun bilsev hanım. Tüm müşterilerimize layık olmaya çalışarak özen gösteriyoruz .Tekrar görüşmek üzere onure ettiniz..

 4. Meral
  07/19/2017
  Yanıtla

  Havalı park çalışışanlarına ilgi ve alakalalarından dolayı sonsuz teşekkürler, organizasyonlarında pratik çözüm önerileri ve eğlencelerinin devamı dilegiyle saygılar.Herşey gönlünüzce olsun.

  • havalipark
   02/02/2018
   Yanıtla

   Teşekkür ederim.Sitemizden faydalanmanıza sevindim. Detaylı sorularınız olursa buralardayız 🙂

 5. Ergün
  07/16/2017
  Yanıtla

  Şişme oyun alanı arayışımız vardı google’ye baktık. Hüseyin beyle ile görüştük. Havalı park’da sağolsun çok ilgilendi. Kendinden çok memnun kaldık.Yıl dönümünde tekrar görüşeceğimiz kesin. Teşekkürler

  • havalipark
   10/17/2017
   Yanıtla

   Her zaman beklerim ergün bey! Tekrar görüşme temennisiyle..

 6. Kutay
  07/12/2017
  Yanıtla

  Selamlar detaylı, harika ve dikkate alınması gereken süper makale olmuş. Eline sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir