Oyun parkı grupları heyecan verici

Şişme oyun parkı neredeyse büyükten küçüğe eğlenmenin anlamını bilen herkesçe sevilerek tercih edilen bir oyun balonudur. Hem sağlığa faydalı olması hem de kendine verilen kişisel güveni ile ne kadar doğru bir karar verdiğini kanıtlamış olmakta. Sadece havalı oyun parkları olarak değil, tüm üzeri kapatılmak istenilen ortamlara bile uygulana bilmektedir. Oyun parkı siteleri  çok ayrı bir kategori de yer almaktadır. Binlerden fazla modeli ile sizlerin de özel isteklerine karşılık verilmektedir. Örneğin üç metreye üç metrelik büyük bir oyun parklarının üzerine oğlunuzun sünnet resimlerini bile bastırabilirsiniz. Konunun uzmanı kişiler istediğiniz modeli çıkarmakta sizlere yardımcı olacaklardır. Çocukların doğasında böyle ürünlere zaafları vardır, birde üzerinde kendi resminin taşındığını görmesi, en yakın arkadaşlarından biri yapmasını sağlar.

İmalata geçirilen eğlence merkezlerinin büyük bir kısmı çocuklara hitap etmesi için tasarlanıp hayata geçirilir, gençler içinde yüzlerce oyunu bünyesinde barındırsa da esas olan sürekli miniklerdir. En sevilen animasyon film kahramanın resminin yanında renklerin güzelliği saatlerce onu oyun oynamaya teşvik edecektir. Çocukların mutluluğunu,oyuna ola meraklarını güzel bir enerjiye çevirmenin yolu havalı parklardan geçmektedir. Tüm ülkemiz üzerinde olan havalı park satışı yapan firmalardan alınan fiyatların ortalama fiyat ve modelleri çok az farklılıklar göstermektedir. Ebat vede görünüm olarak iki sınıfta değerlendirilir. Havalı park modelleri başında ilk karşımıza çıkacak olan oyun tartışmasız şişme kaydırak olacaktır. Genel olarak üç metre en ve boya sahip olan bu ürün oyunlar arasında en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. En az 200 çeşiti olan bu oyun çok daha büyük boyutlarda da ayarlana bilmektedir, her türlü kahraman figürlerine kadar değişim göstere bilmektedir. Şişme kaydırak hayvanlar alemi modeli en çok seçilen modeller arasındadır.

Çevresi kapalı olarak üretilen modeller azımsanacak sayıda değildir. Her şekilde hava alan bu oyunlar, ev işi yaparken annelere çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Yumurcaklar artık yürümeye başladıklarında kazaları da beraberlerinde getirirler. Öğreneme merakı ile sürekli her yeri karıştırırlar. Kapalı oyun sahaları da burada bulunmaz bir nimet anlamına gelir. Hiçbir şekilde çocuğun kendisine ya da çevresine zarar veremeyeceğinden emin olursunuz. Buda eviniz de daha huzurlu vakit geçirmenize ve işlerinize konsantre olmanıza olanak sağlar. İstenilen boyut ve farklı renkte üretilebilen oyunların maliyeti farklı derecede rakamlara denk gelmektedir.Oyun parkı fiyatları ve grupları büyük boyuttaki oyunlar ise genel olarak açılış ve alan doldurmak için kullanılmaktadır. Üç metreye 3 metreye olan bir oyun istenilirse 15 metreye  on beş metrede imal edilebilmektedir. Alaaddin şişme kaydırak oyunu da başlı başına bir fenomen olma yolunda ilerlemektedir. Dört metre en i ve üçmetre boyu ile oldukça eğlenceli bir seçim olacaktır. Listemize devam ettiğimizde şişme penaltı kalesinden bahsetmemek olmaz. üç metrelik en ve beş metrelik boya sahip bu havalı oyun fiyatı ile oldukça uygun bir şekilde karşımıza çıkmakta.

Tüm firmaların ortak satılanları listelerinde dordüncü sırada yer almaktadır. Bir diğer ürün sevimli kedi kendisine gösterilen ilgi yazın ilk günlerinde başlar ve havalar bozulana kadar ayrılmaz bir parçasıdır. Tüm yılın yorgunluğunu atmak için gittiğiniz tatile farklılık ve ekstra heyecan katmanın en kolay ve pratik yolu bu oyun sahasının genlerinde mevcut. Hem suyun keyfini ikiye katlayıp hem oyun oynayıp hem de spor yapmış olacaksınız.

Boyutları beş metreye beş metre olarak ayarlanan bu oyunların bedeli arayarak öğrene bilirsiniz. Diğer oyunlara göre daha fazla içerik barındırmasına rağmen, çok talep edilmesi neden ile fiyatı oldukça uygun olarak bilinir. Geniş bir bahçeye sahip iseniz demirden ve tahta yığınından farksız parklar yerine, zararsız oyun kaydırağını tercih etmeniz her açıdan avantaj sağlayacaktır. İsteklerinize göre şekil i ala bilen bu havalı oyun sahaları büyüklüğü ile göz kamaştırmaktadır. Uzunluğu altı metre aşağı paralel beş metre olan bu ürün fiyat bakımından opsiyonel netlik kazanmıştır. Şişme oyunlardan bahsedip tırmanma duvarınıda es geçemeyiz. En çok beğenilen oyunların ilk sıralarında gelmektedir. Uzunluğu yedi metre olup eni üç metre olarak belirlenmiştir. Sormak istediklerinizi bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

9 Yorum

 1. Çocuklara oyun alanlarını sevdirmek ve eğlenirken öğrenmelerinide sağlamak gerçekten harikulade ‘OyunParkı’ ülkemizde de yaratıcı,mutlu Çocukların olması heycan verici!

 2. Deniz
  02/27/2018
  Yanıtla

  “Super oyun ürünleriniz.. Yakin takipçinizim. İstanbul’daki eğlence merkezlerindeki lunaparklardan daha şahane! Bütün arkadaşlarıma da öneriyorum.” Hayatın pozitif yaklaşımı..

  • havalipark
   04/23/2018
   Yanıtla

   Sayın ziyaretçi vermiş oluğunuz özverili yorumunuz için cok teşekkür ederim. Farkımızı bizleri tanıdıkça daha iyi anlıyacaksınız.

 3. Bahar
  01/02/2018
  Yanıtla

  Sorularıma gayet açık ve net biçimde aydınlatıcı, güven verici konuşması olan Hüseyin bey’e ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi arz eder hayırlı çalışmalar dilerim.

 4. Ata
  08/19/2017
  Yanıtla

  şişme oyun parklarının temizliği ve bakımı hakkında bir yazı yazar mısınız?Biz müsteri olarak nelere dikkat etmeliyiz? Teşşekürler.

  • havalipark
   10/03/2017
   Yanıtla

   Ürünlerin sağlığa uygun olmasına ve özelikle temizliği önceliğiniz olmalı .İyi günler dilerim.

 5. Ayfer
  08/03/2017
  Yanıtla

  Eğlence Organizasyonu harika geçti ! Sıcak kanlı vede güler yüzlü yaklaşımıyla bizi kırmayan, bazı isteklerimize saygı gösteren ve yardımcı olan ekibinize teşekkürü bir borç bilirim.

 6. Engin
  07/26/2017
  Yanıtla

  Ürünlerinin sağlıklı olması tatminkar dürüst olmaları organizasyona göre ilgilenmeleri, ayrıca ödemelerde yardımcı oldukları için teşekkürler. Artık sürekli çalışacağız..

  • havalipark
   02/05/2018
   Yanıtla

   Merhabalar, Hizmetimizden memnun kalmanız sevindirici. Görüşme umuduyla sevgi ile kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir