Dev oyun parkları seni bekliyor !

Şişme oyun parkuru eğlenceyle çocukların en güvenli adresi diyebiliriz. Sunmuş olduğu kolaylık ve farklı seçenekler eşliğinde harika sonuçlar ortaya koymaya devam etmekte. Çocukların gözdesi olan bu parklar, görsel ve geliştiricilik bakımından oldukça ileri düzeyede. Üniversiteler dahilin de yapılmış olan testler sonucunda, bilgisayar ile büyüyen çocuklar ile zıplama aktivitesi yapan çocuklar arasında ciddi farklar olduğu tespit edilmiştir. Havalı park tam da burada kendi farkını hemen belli ederek tarzını ortaya koymakta. Dış görünüş bakımından hayal dünyasını canlandıran yapısı ve egzersiz hareketlerini de içinde barındırması yönü ile test sonuçlarında pozitif tarafta yer almaktadır. Tercih edilmesi durumunda, hangi düşünce yapısı ile bakarsanız bakın avantajlı taraf siz olursunuz.

Güzel bir hayat yaşatmak için ayakta kaldığınız çocuğunuza yapacağınız iyiliklerin arasında çok rahat yer bulabilir. Radyasyonun ne kadar tehlike ve ölümcül olduğu tüm herkesçe artık bilinmekte ve ne kadar zaman geçse de insanlar tarafından daha yakına sokulmaktadır. Yetişkin bir insan bedenine bıraktığı etki çok büyükken, küçük yaştaki çocuklara neler yaptığı tahmin dahi edilemez boyutlarda diyebiliriz. Bir tarafta gerçekten eğitici bir eğlence var iken, günün tüm zamanını bir ekrana bakarak geçirmelerini engellemek adına atılmış güzel bir adım olacaktır. Büyük şişme balon sahasının olduğu mekanlarda çocuklar ağlamadan keyifli eğlenir ve yemeklerinide yerler. Çocuklarımız oyun oynarken bir yandan acıkırlar bir yanda da bedenleri yorulduğu için uyku zamanlarının ayarlanmasında yardımcı rol üstlenir. Tüm enerjisini doğru bir şekilde harcadığı için gelişimine katkıda bulunmuş olmaktadır. Kurulum rahatlığı ve taşınmasının ne kadar kolay olduğunu satın alırken ya da kiralamak için gittiğinizde gözlemlemiş olacaksınız. Teknolojinin geldiği son nokta ile üretilen oyunlar, güvenlik açısından da tüm testlerden sağlıklı çıkmak zorundadır. En hassas konu olma niteliği taşıyan güvenlik unsuru, eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Sakatlıkların çok nadir görülmesi akıllarda soru işareti kalmasına engel sayılabilir. Yaz sezonu için Türkiye’nin her yerine çok büyük platformlar kurulmaktadır.

Açılışlardan, partilere kadar eğlencenin dozunu artırmak için birçok detay eklenmektedir. Çok fazla ürün olması, tercih konusunda da rahatlık sağlamakta. İstenilen ebatta ve şekilde dizayn edilebilmesi, her alanı süslemek ve canlılık katması için gereken tüm hizmeti sunmaktadır. Düzenlemiş olduğunuz organizasyonun tam anlamı ile keyif vermesi için havalı parklar müthiş bir tercih olacaktır.Büyük parkların olmadığı bir festival düşünülemez, her taraftan yemek kokuları devam eder, çeşitli takılar satılır, şarkılar söylenir ve enerjisi bitmeyenlere de oyun parklarında etkinliğe devam ederler. Sağlam bir organizasyon olduğuna inanıyorsanız, büyük ihtimal ile oyun parklarının başında çocuk psikolojisinden anlayan insanlar olacaktır. Gönül rahatlığı ile emanet edip festivalin tadını çıkartmak için gerekli zamanı yaratmakta üzerine tanınmaz.

Kalıplaşmış olan eğlence anlayışının yanında oldukça ilgi toplaya bilmek büyük bir başarı ister. Çocuklardan, yetişkinlere kadar geniş bir aktivite fırsatı sunan havalı parklar, genel olarak kaliteli oluşları itibarı ile her aileden, her sektöre kadar mutlu günlerinde yanlarında büyük bir rol üstlenir.Etkinlikler için atılacak her adımda büyükce önem taşır. Büyük konserler ve açılışlar da en mühim konulardan birisi de boş alanların nasıl faydalı bir biçimde doldurulmasıdır. Görsellik bakımından tartışmasız ilgi odağı oluşundan, her keseye uygun fiyatları ve fırsatları ile herkesin kazanması hedeflenir. Şişme oyun parkı ajansı olanağı ile de her türlü kolaylığı ayaklarınıza getirmektedir. Sadece yedi günlük bir organizasyon için satın almak yerine, kiralamak daha mantıklı gelecektir.

Çok kısa zaman süresi içerisinde taşına bilir ve olumsuz durumların fark edilmesi uzun sürmez. Esas olan amaç sorunsuz hizmet olduğu için, imalattan, sunuma kadar kaliteli bir görünüm sağlamak mecburiyetindedir. Yere göğe sığdıramadığımız evlatlarımızı, bu kadar faydalı bir etkinlik var iken savaş oyunlarına teslim etmek hiç akla, mantığa sığmayacak bir hareket olur. İstediğiniz ebat ve işlevlerine göre fiyat konusu neredeyse sonsuz olsa da 3 çocuklu bir aile için uygun bir model, büyük bir sermaye ayırdığınız konseriniz için metrekarelerce kuracağınız oyun sahaları gayet makul fiyatlar ile ulaşabilecekseniz. Kiralık Şişme oyun parkı büyük bir çevre ve olumlu ilgileri üzerinde toplayan bir faaliyet konumundadır, eğitici aktivitelerin bulunduğu yerde karşınıza çıkabilme ihtimali olasıdır.

 

8 Yorum

 1. Muhammet
  06/17/2018
  Yanıtla

  Dev oyun parkları sadece doğum günü yada okullar ile sadece sınırlı olmadığını kiralama yaptıktan sonra gördük okul dışı geniş piknik alanlarında da güzel etkinlikler oluyor sizlerede tavsiye ederim. HP seviliyorsunuz. Kusursuz website..

 2. Adnan
  01/14/2018
  Yanıtla

  Çoçuklarımızın sünnet düğünü dolayısı ile tanıştık havalı oyun parkı ile…Gönül rahatlığı ile organizasyon yapabilirsiniz.

  • havalipark
   01/18/2018
   Yanıtla

   İltifatınızla onure ettiniz çok teşekkür ederim sayın adnan.

 3. Desen
  12/11/2017
  Yanıtla

  Bu kadar renkli oyun ürünleri bizlere sunma imkanı sağladığınız için sizlere minnettarız. Kaliteli sinerjiniz var..

 4. Madina
  09/24/2017
  Yanıtla

  Kesinlikle tavsiye ederim, destek hızları ve istanbul’da kaliteleri tartışılamaz bile. Teşekkürler HavalıPark.

 5. Haydar
  09/19/2017
  Yanıtla

  Süper bir hizmet. Türkiyenin en güzel açık eğlençe merkezi gibiydi. Farklı renklerdeki hali ile keyifli ve çocuklar için çok eğlenceliydi.Ekip muhteşem zaten sizde arayın keşfedin.

 6. İbrahim
  09/04/2017
  Yanıtla

  Havalıkpark’la ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar.Yakın arkadaşımın önerisiyle ulaştım gerçekten çocuklarımız eğlenceli gün geçirdiler.“Teşekkürler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir